Oferta / Bloki polerskie

Blok polerski

Blok polerski służy do zmatowienia i wygładzenia płytki paznokcia. Wygładza wszelkie nierówności i przygotowuje płytkę paznokcia do dalszej stylizacji żelowej, hybrydowej czy też do naklejenia tipsa. Bloczek polerski to produkt, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu stylistki paznokci, ale nie tylko - warto go mieć także w domowej kosmetyczce.

Rodzaje bloków polerskich

Odpowiednio dobrany blok polerski pozwala na szybszą stylizację w parze z komfortem pracy. Bloczki różnią się przede wszystkim gradacją, czyli ilością ziarenek znajdujących się na jednym centymetrze kwadratowym. Im większa ziarnistość, tym blok polerski jest łagodniejszy. Bloczki są delikatniejsze od pilników, mimo tego, dzięki nim niestraszne są wszelkie nierówności występujące na płytce paznokcia.

Wypolerowane paznokcie zyskują na wyglądzie, gładkie i zadbane są wizytówką każdej kobiety, ponadto dzięki polerowaniu można pozbyć się drobnych przebarwień. Do nadawania połysku odpowiednie będą bloki polerskie o ziarnistości od 240 do 460. Pomimo tego, co wskazuje nazwa, bloczek polerski służy również do matowienia płytki paznokcia.Blok polerski - biały

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 2,50 zł
Blok polerski - żółty

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 3 zł
Blok polerski - różowy

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 3 zł
Blok polerski - zielony

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 3 zł
Blok polerski - niebieski

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 3 zł
Blok polerski - fioletowy

Służy do przygotowania płytki paznokciowej przed naklejeniem tipsa. Wygładza drobne i średnie nierówności.

Gradacja: 100/100
Wymiary: 98 x 26 x 26 mm
Cena: 3 zł
Blok polerski trójstronny - pomarańczowy

Blok o średniej ziarnistości służy do matowania naturalnych i sztucznych paznokci. Dokładnie wyrównuje wszelkie nierówności przy obróbce akrylu.

Gradacja: 100/180
Wymiary: 98 x 26 x 35 mm
Cena: 3,50 zł
Blok polerski trójstronny - fioletowy

Blok gruboziarnisty, ostry. Przeznaczony do paznokci akrylowych i żelowych i usuwania dużej warstwy akrylu i żelu.

Gradacja: 60/100
Wymiary: 98 x 26 x 35 mm
Cena: 3,50 zł
Blok polerka

Nadaje trwały połysk zarówno na paznokciach akrylowych jak i naturalnych.

Gradacja: 300/300
Wymiary: 98 x 26 x 35 mm
Cena: 3,50 zł
Blok polerka 4-stronny NOWOŚĆGradacja: 1000/4000
Wymiary: 90 x 30 x 35 mm
Cena: 5 zł

Zalety bloków polerskich

Dzięki matowieniu nakładana baza czy lakier, trzyma się o wiele dłużej, a wszelkie zabiegi pielęgnacyjne dają lepsze efekty. Warto pamiętać, że odpowiednio przygotowana płytka to wstęp do idealnej i wytrzymałej stylizacji paznokci. Matując, należy rozłożyć nacisk bloczka równomiernie na całej powierzchni, zwracając uwagę na końcówkę paznokcia oraz okolice skórek, ponieważ są to miejsca najbardziej podatne na odpryskiwanie lakieru.

Bezpieczeństwo i higiena pracy - bloki polerskie

Bezpieczne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych możliwe jest dzięki zachowaniu odpowiedniej higieny wszystkich przyrządów. Narzędzia wielokrotnego użytku, np. frezy, kopytka, cążki, należy dezynfekować po każdym użyciu za pomocą specjalistycznych preparatów oraz sterylizowane w autoklawach lub innych przeznaczonych do tego urządzeniach. Z kolei produkty jednorazowe, w tym właśnie bloki polerskie należy używać tylko dla jednego klienta oraz wyrzucać po wykonanym zabiegu.

Nasza oferta bloków polerskich

Wśród proponowanych produktów każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferujemy bloczki polerskie w różnych kolorach, o różnej ziarnistości czy grubości - odpowiednie do paznokci naturalnych, jak również przedłużanych. Wśród naszych bloków polerskich wyróżniamy bloczki przeznaczone do matowienia oraz do nadawania blasku paznokciom. Posiadamy także ostrzejsze, gruboziarniste bloczki, służące do ścierania warstw akrylu i żelu przed ponowną obróbką paznokcia.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bloczki o różnych gradacjach w kilku wariantach kolorystycznych, w tym blok polerski biały o ziarnistości 100/100, blok pastelowy niebieski 100/100, blok pastelowy różowy 100/100, blok pastelowy zielony 100/100, blok pastelowy żółty 100/100 oraz 220/220 i blok pastelowy fioletowy 100/100. Nasze bloki polerskie są najwyższej jakości produkcji angielskiej. Ponadto, posiadają wszelkie niezbędne atesty. Bloki polerskie znajdują się w oryginalnych kartonach, zawierających 1000 sztuk, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, możliwy jest zakup dowolnej ilości produktów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do hurtowni i sklepów kosmetycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą pozostałych produktów kosmetycznych, w tym między innymi polerek oraz pilników. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, pomożemy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Polerki

Czym są polerki do paznokci?

Polerka do paznokci to jedno z narzędzi usprawniających wykonanie profesjonalnego manicure. Dostępne są modele w kształcie tradycyjnych pilników oraz bloków. Wbrew swojej nazwie, polerka do paznokci w głównej mierze służy do matowienia paznokcia. Dobrze przygotowana płytka paznokcia do wstęp do profesjonalnej i pięknej stylizacji paznokci. Jaką polerkę wybrać? W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów w przystępnych cenach.

Rodzaje polerek do paznokci

Polerki do paznokci umożliwiają sprawne wyrównanie powierzchni naturalnego paznokcia, dzięki czemu lakier lub baza utrzymuje się znacznie dłużej i lepiej. W naszym sklepie oferujemy kilka rodzajów polerek. Różnią się one przede wszystkim gradacją. Podczas obróbki paznokcia za pomocą polerki należy pamiętać aby rozpocząć od najgrubszej gradacji, kończąc na najdrobniejszej, stworzonej do wypolerowania płytki. Polerowanie ma swoje zalety, ale należy pamiętać aby używać polerek z wyczuciem i delikatnością, ponieważ zbyt mocnym i częstym użytkowaniem możemy wyrządzić sobie wiele szkód - płytka paznokcia może stać się cienka, co przyczyni się do jej rozwarstwiania.

Różnorodność polerek określa się przede wszystkim ze względu na gradację, inaczej ziarnistość. To nic innego, jak ilość ziarenek znajdujących się na centymetrze kwadratowym powierzchni. Zasada oznakowania gradacji jest prosta - im liczba ziarenek jest większa, tym polerka jest delikatniejsza i odwrotnie - im mniejsza ziarnistość, tym polerka jest bardziej ostra. Modele o delikatniejszej strukturze idealnie nadają się do paznokci naturalnych przy wstępnej obróbce przed rozpoczęciem stylizacji hybrydowej lub żelowej. Natomiast typy polerek o mniejszej gradacji przydają się podczas pracy z twardymi warstwami akrylowymi i żelowymi.

Proponujemy polerki w wariantach 3-stronnych oraz 4-stronnych, o gradacjach 60/100, 100/180, 300/300 oraz 1000/4000. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo produkty w różnych wariantach kolorystycznych, m.in. fioletowym, pomarańczowym, szarym i niebieskim.

Zastosowanie polerek do paznokci

Piękne i zadbane paznokcie to niezwykle ważny element schludnego i eleganckiego wyglądu. Stosowanie polerek do paznokci jest polecane nie tylko profesjonalnym stylistkom paznokci, warto aby znajdowały się w asortymencie domowej kosmetyczki. Polerki i bloki polerskie są niezwykle przydatne, ponieważ wygładzają wszelkie zadziory oraz ryski na powierzchni płytki paznokcia. Ze względu na swoje kształty polerki oraz bloki polerskie są bardzo komfortowe w trzymaniu i użytkowaniu.

Główne zadania polerki do paznokci to:
  • wyrównanie oraz wygładzenie
  • matowienie
  • nadawanie połysku
Po wstępnym przygotowaniu dłoni do stylizacji paznokci, czyli odsunięciu i wycięciu skórek, nadaniu kształtu paznokciom przydają się nasze polerki, dzięki którym wyżej wymienione czynności przebiegną sprawnie i przyjemnie. Wygładzenie oraz zmatowienie płytki to niezwykle ważny etap podczas opracowywania paznokci i przygotowania ich do kolorowego manicure. Ale nie tylko! Swoje zastosowanie znajdą również wśród użytkowniczek, które nie gustują w stylizacji hybrydowej czy też żelowej, a stawiają na naturalny wygląd swoich paznokci. Dzięki polerkom płytka będzie wyglądała zdrowo i pięknie się błyszczała. Ponadto regularne polerowanie paznokci pozwala na utrzymywanie ich w zdrowiu. Naturalne paznokcie posiadają około 100 warstw, piłując je i polerując zdziera się niewielką powierzchnię, co nie narusza struktury paznokcia. Wypolerowana powierzchnia jest idealnie gładka, bez jakichkolwiek nierówności, a wszelkie odżywki będą się lepiej wchłaniać na tak przygotowanej płytce, natomiast lakiery będą się utrzymywać przez dłuższy czas.

© Copyright 2006 ABRA-TRADE