Oferta / Pilniki szklane
Pilniki szklane cechują się doskonałą jakością i starannym wykonaniem. Idealnie pielęgnują naturalne paznokcie. Przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych salonów kosmetycznych i klientów indywidualnych. Z uwagi na technologię produkcji powierzchnia szlifująca pilników szklanych uformowana jest z wielu mikroskopijnych kryształów, które są równo rozdzielone na całej powierzchni, dlatego pilniki szklane są delikatne, wydajne i starannie wykonane. Po użyciu pilnika szklanego paznokcie są gładkie, gładsze niż po użyciu zwykłego papierowego czy metalowego pilnika. Częste używanie pilników szklanych zapobiega niepożądanym odpryskiwaniom paznokci oraz utrzymuje je w lepszym stanie.

Pilniki szklane nie zużywają się i nie tępią. Dzięki temu, że cała powierzchnia pilnika szklanego wytworzona jest na całej płaszczyźnie przez reakcję chemiczną, ich żywotność jest praktycznie nieograniczona.

Każdy pilnik szklany przechodzi proces utwardzania, przez co siła giętkości jest o 74% wyższa w porównaniu z nieutwardzonymi. Pilniki szklane są wysoce higieniczne dzięki cechom materiału, który nie jest porowaty i dlatego nie wchłania wody i nie tworzy środowiska dla tworzenia się bakterii, grzybów i różnych zarazków. Ponadto pilnik szklany może być dezynfekowany, gotowany lub sterylizowany wszystkimi środkami (ciepłem, płynem, alkoholem 60%, światłem UV). Nawet w ekstremalnych warunkach pilnik szklany zachowuje swoją jakość, nie ulega korozji lub innym niepożądanym zmianom i nie traci swoich właściwości. Pilnik szklany zapewnia dwie wielkie korzyści dla profesjonalistów: doskonałą jakość i staranność pielęgnacji paznokci oraz możliwość sterylizacji eliminującej ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji wśród klientek salonów kosmetycznych.

pilniki szklane pilniki szklane średnie pilniki szklane duże
© Copyright 2006 ABRA-TRADE